روش ثبت سفارش

قانون 1

 محصولات عرضه شده دراین تارنما حقیقی بوده و کالا بصورت آنلاین جهت فروش با قیمت کارشناسی به مشتری نشان داده میشود وهنگام فروش با پرداخت حق الزحمه به دست مصرف کننده میرسد.

قانون 2

كالاها و خدمات ارائه شده در سايت از تولیدکننده به دست مصرف کننده خواهد رسید. این کالاها داراي برچسب قيمت میباشد و قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در پیش‌­فاکتور منظور می گردد، معتبر مي‌باشد. البته بدلیل نوسان بازار، قيمت كالا يا خدمت فروشگاه، ممکن است تغییر کند که چنانچه قصد خرید دارید، ترجیحا قبل از واریز وجه با همراه 30006430009557  پیامک زده و یا با شماره های درج شده در پایین سایت تماس حاصل نمائید تا ضمن اطمینان از موجودی انبار ، از قیمت کالای درخواستی استعلام بگیرید.

قانون 3

توضيحات مربوط به ويژگي‌ها و خصوصيات كالاها، در معرض ديد کاربر قرار داده شده است. در خصوص خدمات نیز، اين مورد شامل شرح خدمت و شرايط ارائه آن مي‌باشد. لطفا با دقت مطالعه فرمائید و سپس اقدام به خرید نمائید.

قانون 4

در صورتی‌که کالا یا خدمت مشمول مالیات ‌باشد در سایت توضیح داده شده است.همچنین کلیه هزینه های خرید کالا شامل حق الزحمه،حمل ونقل، هزینه پستی ودیگر موارد که مربوط به فروشنده و خریدار میباشد، میبایستی قبل از خرید مد نظر قرارداده شود وهیچ مسئولیتی برعهده سایت ما نمی باشد.

قانون 5

در خصوص روند برگرداندن کالا و یا انصراف از خرید خدمت، سیاست فروشگاه بر اساس قانون جاری تجارت الکترونیکی میباشد، لیکن در مورد برخی کالاها مانند کالاهای الکترونیکی ، پوشاک ، خوراکی و بطور کل کالاهایی که آکبند آن باز شود یا ممکن است استفاده شود و یا فاسد شدنی باشد، فقط با توافق فروشنده ممکن است قابل برگشت باشد.

قانون 6

در خصوص روش‌های بازپرداخت وجه، سیاست‌های فروشگاه، شفاف بوده و به نحو مقتضی به اطلاع مشتریان رسانده شده است. مشتری قبل از پرداخت وجه میبایستی با مطالعه مشخصات کالا و رویت کالا، از خرید کالا مطمئن بوده ، سپس اقدام به واریز وجه نماید، مگر فروشنده ضمانت برگشت کالا و و جه را داده باشد.ازطرفی چنانچه سایت ما واسطه گر بوده و فروشنده مستقیم کالا یا خدمات نباشد، استرداد وجه تنها منوط به رضایت فروشنده است.

قانون 7

 به ازاي هر سفارش كد منحصر به فردي در فاکتور اختصاص داده میشود كه مشتریان بتوانند وضعيت سفارش خود را بر اساس آن رهگيري نمايند. لذا با یوزر و پسورد وارد حساب کاربری خود شوید و وضعیت سفارش کالای خود را رهگیری نمائید.

قانون 8

با توجه به احتمال تاخیرارسال کالا توسط اداره پست یا باربری ها بدلیل تکمیل ظرفیت بار، شرایط جوی و غیره ، لطفا صبور باشید و بطور طبیعی احتمال کمی تاخیر برای دریافت کالای درخواستی را مد نظر قرار دهید