اشتیاق شرکت volvo برای همکاری با ایران

Posted By: قطعات یدکی ولوو صفائی In: اخبار و مقالات On: دوشنبه, ژانویه 12, 2015 Comment: 0 Hit: 1818

مدیر ارتباطات شركت سایپادیزل با اشاره به پیشینه و قدمت 35 ساله همكاری با ولوو سوئد در راستای تولید كامیون های رده سنگین، تاریخچه سایپادیزل را با محصولات ولوو عجین دانست.
به گزارش ایرانیان تیونینگ و به نقل از «پرشین خودرو»، حسین حیدری در گفتگویی ضمن بیان مطلب فوق افزود: شركت سایپادیزل از سال 1357 با انعقاد قرارداد همكاری با ولوو سوئد، همواره تمامی كامیون های سنگین این شركت اروپایی را با فاصله تكنولوژی بسیار كم تولید نموده و گواه این ادعا، تولید پنجاه هزار دستگاه انواع كامیون های ولوو از جمله: N12، nl12، nh12، f12، fm9، fm12، fm، fh12، fh و fh16 تا پایان سال 1391 بوده است.
وی در ادامه از اشتیاق شركت ولوو برای ادامه همكاری با سایپادیزل در سال های آتی خبر داد و گفت: امیدواریم با مرتفع شدن برخی مشكلات در راه گشایش اعتبار و نیز كاهش تحریم های فعلی، به این اشتیاق شركت ولوو پاسخ دهیم.
حیدری در پاسخ به این سوال كه دلیل اشتیاق ولوو به ادامه مكاری با سایپادیزل علیرغم در اختیار داشتن بازارهای متعدد در سطح جهان چیست؟ یادآور شد: از آنجا كه شركت سایپادیزل رتبه برتر تولیدات ولوو را به لحاظ كمی و كیفی در منطقه آسیا، اقیانوسیه و افریقا در اختیار گرفته است، از جایگاه ویژه ای در بین شركای اصلی شركت ولوو سوئد برخوردار است و قطعا از دست رفتن بازار ایران می تواند لطمات جبران ناپذیری به این شركت وارد نماید.
گفتنی است، شركت سایپادیزل در سال های اخیر چندین بار موفق به كسب نمره طلایی ولوو گردیده، ضمن اینكه با تولید محصولات روز این شركت اروپایی، همواره نمرات برتر كیفی شركت بازرسی استاندارد و كیفیت ایران را اخذ نموده است.

Comments

Leave your comment